O nas

Dom Seniora Mazowieckie.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, które pozwoliło nam utworzyć nowoczesną placówkę opiekuńczą. Wybudowaliśmy nowoczesny budynek od podstaw zgodnie z wymogami unijnymi.
Wszystkie nasze placówki Dom Seniora Siedlce oraz Dom Opieki Siedlce posiadają zgodę  Wojewody Mazowieckiego na prowadzenie placówki zapewniającej opiekę osobom w podeszłym wieku, chorym i niepełnosprawnym.

Obecnie planujemy zagospodarowanie terenu, w którym znajdzie się staw rybny, altana ogrodowa z miejscem grillowym, alejki spacerowe wśród kwiatów i zieleni.
Posiadamy bardzo miłe i przytulne pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz trzyosobowe.

Zapewniamy 5 posiłków dziennie, przygotowanych w naszej wyposażonej zgodnie z najwyższymi standardami kuchni. Dodatkowe posiłki i diety lecznicze w / g potrzeby i na życzenie podopiecznych.

Budynek zaaranżowaliśmy tak, aby nie było w nim barier architektonicznych, oraz wyposażyliśmy w windę.

„Marianówka” to RODZINNY DOM OPIEKI, w którym priorytetem jest atmosfera miłości i bezpieczeństwa. Dla naszych pensjonariuszy organizujemy imprezy rodzinne oraz szereg innych atrakcji.

Cena pobytu w naszym DOMU uzależniona jest od standardów jakie zostaną wybrane i dlatego ustalana jest indywidualnie.
Nasz dom prezentuje się okazale a będzie jeszcze lepiej, ponieważ już niebawem zaczynamy zagospodarowywanie terenu wokół budynku.